Jadźka, Jednorożec i My3 – czyli rysuj z nami w drugim sezonie programu.

| Brak komentarzy
Jadźka Rysuje w programie My3
Ruszył 2 sezon programu „My3”! To program dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 12 lat. Natka, Julka i Gefi, to jego trzy prowadzące programu. Wywiady z gośćmi, taniec, eksperymenty, śpiew, gotowanie, a także wiele gier i zabaw, to składowe tego programu. Oczywiście w tym zestawie, nie mogło zabraknąć rysowania! Sekcja „Rysuj z nami”, w której rysuję, gościła już w pierwszym sezonie. Playlistę ze wszystkimi odcinkami z moim udziałem znajdziesz tutaj.
W drugim sezonie pokażę m.in. jak  rysować zwierzęta, budować postacie i rysunkowo gromadzić wspomnienia. Przygotowałam do tego specjalne szablony. Będą do pobrania na mojej stronie oraz na stronie programu My3.

 

To jak? Rysujemy?

 

Na pierwszy ogień – Jednorożec!
Marzyło Ci się narysowanie Jednorożca? Mnie też! Ale swojego pierwszego narysowałam dopiero po studiach. Późno, prawda? Na pierwszy rzut oka wydawał się trudny. Ale jak rozłożyłam go na części pierwsze (rysunek, oczywiście!), od razu stał się łatwiejszy do narysowania!

 

Wciąż się wahasz?

 

Nie martw się! Rysowanie nie ma ograniczeń wiekowych. Wymaga tylko chęci i czegoś do pisania. A oparte na 5 podstawowych elementach staja się o wiele prostsze. Uwierz mi na słowo!

Dlatego weź już coś do rysowania, pobierz szablon tutaj, wydrukuj go i rysuj z nami!

 

Instrukcja krok po kroku już na Ciebie czeka. O tutaj:
I gotowe! Jak wrażenia?

 

Kolejny odcinek już za tydzień.  Szykuj się, że w przyszłą Niedzielę nieco poszerzymy ten nasz zwierzyniec . Piszesz się?
Wszystkiego rysunkowego!
Jadźka